Facebook reklam kitleye yönelik verilen reklam türüdür. Facebook reklamlarını broşür dağıtımı gibi düşünebiliriz. Facebook’da reklam oluşturmadan önce kitle, yaş, şehir, cinsiyet gibi seçimler yapabilirsiniz. Reklamlarınızı sadece belirlenmiş kitle doğrultusunda gösterim olur. Dönüşümlerde buna oranla artar ve sizde çok fazla para harcamamış olursunuz. Facebook reklamlarında Site adresinizide paylaşabilir, Direk internet sitenize müşteri çekebilirsiniz. Bizler sizin için detaylı analiz yaparız en kaliteli ve en ilgi çekici şekilde reklamlarınızın yayınlarını yaparız. Reklamların oldukça fazla, rekabetin en kızgın olduğu bu dönemde profesyonel bir reklam sizinde hakkınız. Daha Detaylı bilgi almak için Bizlere ulaşabilir ve sektörünüz hakkındaki reklam çözümlerini dinleyebilirsiniz.

Facebook Reklam Nasıl Verilir?

Facebook Reklamları kitle, cinsiyet, bölge, ilgi alanı gibi bir çok optimizasyon gerekitmektedir. Bizler sizin için en uygun fiyata optimizasyon yapıyoruz. Sizde uygun fiyata reklamlarınızın keyfini çıkartıyorsunuz.

İnstagram Reklam;

İnstagram Reklamları Facebook Üzerinden verilmektedir. İnstagram facebok’ a ait bir kuruluş olması sebebiyle instagram’a reklam verebilmek için facebook hesabınız olması gerekmektedir. Biz Sizin için Uygun fiyata İnstagram reklamları yayınlayabiliriz.

Adwords Reklam

Twitter Reklam;

Twitter reklam doğal yöntemlerle Twitter takipçi kasmak için en ideal Takipçi kasma yöntemidir. Takipçileriniz ilerleyen günlerde takibi bırakmaz, sizi takip edenler bir çok kişiyi takip ediyor olmaz ve en güzel tarafı paylaşımlarınız yüksek oranda etkileşim alır.

twitter takipçi